אודותינו

בהשתתפות אישית של מייסדההוא עסק משפחתי הנובע מהצורך ליצור סביבה בינתחומית בה ניתנים פתרונות שיניים במקום אחד.

לשם כך יש לנו צוות המורכב מרופאי שיניים המתמחים בתחומים שונים, הפועלים יחד במטרה להחזיר את הבריאות, האסתטיקה וההרמוניה למטופלים.

אנו מבצעים ניתוח ממצה הכולל צילומים וצילומים תוךאוראליים וחוץאורליים, לאבחון נכון ומציעים תכנית טיפול המכסה את כל צרכי המטופל.

אנו מספקים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים, כגון כתרי חרסינה על שיניים ושתלים טבעיים, ציפויי חרסינה, השתלות שיניים, יישור שיניים ומיישרים בלתי נראים.

אנו מחפשים כל הזמן טכנולוגיות וטכניקות חדשניות כדי להציע למטופלינו את הטיפול הטוב ביותר, וזו הסיבה שכל ההליכים מבוצעים עם חומרים מיובאים חדישים.

ד"ר ניסנבאום יואל

מנהל קליני. תחום אסתטיקת שיניים, השתלות ושיקום הפה.

הוא סיים את לימודיו כרופא שיניים בשנת 2012 באוניברסיטת בואנוס איירס, ארגנטינה. הוא עשה קורסים לתואר שני באסתטיקה דנטלית, שיקום פה ושתלים. בשנת 2022 סיים את הקריירה שלו כמומחה לשיקום הפה.

 הייתה לו מרפאת שיניים בבואנוס איירס, שם בוצעו טיפולים מקיפים כגון אורתודונטיה, ניתוח שיניים, אנדודנטיקה, שתלים, שיקום הפה.

בשנה שעברה ביצע ד"ר עאליה יחד עם משפחתו והתיישב בחיפה.

ד"ר עובד כיום במרפאת לבג'ש בקירטית עטא.נלהב מרפואת השיניים המצוינת שלו, הוא התמקד בהשבת חיוכים עם הצוות הבינתחומי שלו, עם חוש אתיקה רב וחזון פולשני מינימלי.

"ND Dental Esthetic & Implants מבקשת לבצע רפואת שיניים מודרנית בסביבה נוחה ובחיפוש אחר רפואת שיניים מצוינת. כדי להשיג מטרה זו, יצרנו צוות בינתחומי שיעניק טיפול מקיף במקום אחד"

מה חושבים המטופלים שלנו?

[wprevpro_usetemplate tid="1"]

רפואת שיניים מצוינת

אנו מפתחים שירות מצוינות עם תקני איכות גבוהים

Biosecurity

בחזית פרוטוקולי הבטיחות הביולוגית

אווירה מודרנית

משרד מודרני עם כל הצרכים לטיפולים